Novinky

Klimatizace Trutnov

Klimatizace se staly součástí našeho života a mnoho lidí si bez nich horké letní měsíce nedokáže představit. Jsou součástí aut, městské hromadné dopravy, ale i veřejných prostor, jako jsou úřady a nemocnice

6. 3. 2019 → číst dále
Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo je ideálním zdrojem tepla pro ohřev vody a vytápění. Jedná se o stroje, které čerpají teplo z jednoho místa na jiné, za pomoci vynaložení vnější práce, obvykle z chladnějšího místa na teplejší.

6. 3. 2019 → číst dále
Obnovitelné zdroje

Obnovitelné zdroje dokáží produkovat či vyrábět obnovitelnou energii, která se v lidském měřítku přirozeně obnovuje. Na rozdíl od neobnovitelných zdrojů, které lze snadno a rychleji vyčerpat.

6. 3. 2019 → číst dále
Solární panel

Mnoho lidí v dnešní době při pohledu na faktury za elektřinu touží po energetické samostatnosti a stále častěji se poohlížejí po nějaké alternativě. Naše firma vám nabízí široký výběr v oblasti solárních panelů.

6. 3. 2019 → číst dále
Solární ohřev

Ať už máte starosti s tím, že vaše fotovoltaická elektrárna vyrobí takové množství energie, že ji nedokážete zpracovat, nebo jen přemýšlíte nad změnou, solární ohřev je tou pravou volbou.

6. 3. 2019 → číst dále
Solární kolektor

Tato zařízení totiž dokážou přeměnit sluneční záření, které dopadá na zemský povrch, na jiný druh energie, kterou dokážeme mnohem lépe zužitkovat.

6. 3. 2019 → číst dále
Jak mohu ušetřit?

Pro každý dům existuje řešení, jak zlevnit účty za energii. My Vám ho pomůžeme najít. Ať už to bude výroba elektřiny, tepla nebo kombinace obojího.

→ chci vědět více
Proč Helion.cz? Proč Helion.cz?

Naše společnost má historii, spolupracujeme se silnými partnery a díky zkušenostem má i velký náskok před konkurencí. Za nás mluví naše práce

→ číst další výhody
Často se nás ptáte... Často se nás ptáte...

Protože nám velmi často zasíláte podobné dotazy, vybrali jsme pro Vás na ty nejčastější rychlé odpovědi.

→ zobrazit časté dotazy