Fotovoltaika Trutnov

Fotovoltaika je obor zabývající se přímou metodou přeměny slunečního záření na elektrickou energii. Využívá fotoelektrického jevu na polovodičových diodách, které se sestavují ve fotovoltaické panely.

Fotovoltaika trutnov

Fotovoltaika je obor zabývající se přímou metodou přeměny slunečního záření na elektrickou energii. Využívá fotoelektrického jevu na polovodičových diodách, které se sestavují ve fotovoltaické panely. Samotné články jsou dvojího typu – tenkovrstvé a krystalické. Zejména díky rostoucímu zájmu o obnovitelné zdroje, do kterých energie získávaná ze slunce bezpochyby patří, a dotacím, se výroba fotovoltaických panelů, nejenom v zahraničí, ale i u nás, značně zdokonalila. HELION.CZ a fotovoltaika trutnov patří ke specialistům v oboru alternativních zdrojů energie.

Fotovoltaika Trutnov 1

Poradíme vám, jak na to

Naše firma se nespecializuje pouze na samotnou realizaci, ale poskytujeme i další doplňkové služby, jako poradenství v oblasti solární energie či vyřizování dotací. Pokud jste se rozhodli, že fotovoltaická elektrárna či klimatizace trutnov jsou pro vás tím pravým, kontaktujte nás a my se pokusíme najít nejlepší řešení, které bude odpovídat vašim individuálním potřebám.

Jaké služby poskytujeme?

  • Fotovoltaické systémy: Nabízíme ostrovní elektrárny, ostrovní elektrárny BIOSUNTEC na ohřev vody, síťové elektrárny a hybridní elektrárny. Rádi vám poradíme, který typ je pro vás nejvhodnější a jak díky komplexním službám ušetřit co nejvíce.
  • Tepelná čerpadla: Dále se specializujeme na tepelná čerpadla značek Viessmann a Nobe, která jsou známa pro svůj vysoký výkon i cenovou hladinu.
  • Solární systémy: Naše trubicové i ploché deskové kolektory od značky Vitosol patří ke špičce na trhu, zaručujeme vám i rychlou a nenákladnou montáž.
  • Klimatizace: Naše solární systémy a elektrárny lze doplnit pro větší efektivitu při spotřebě vyrobené energie klimatizačním systémem.
  • Vyřízení dotace: Zajišťujeme vyřízení dotací Nová zelená úsporám na podporu rodinných a bytových domů a tzv. Kotlíkové dotace.

Fotovoltaika Trutnov 2

Fotovoltaika trutnov a její výhody

Fotovoltaické systémy rychle rostou ze zanedbatelné úrovně na světovou kapacitu, tím pádem dochází k jejich modernizaci a rozvoji. Množství sluneční energie, které dopadá na zemský povrch, je tak obrovské, že dokáže současnou spotřebu pokrýt až šest set krát. Řadíme ji tedy mezi obnovitelné zdroje, které jsou v lidském měřítku nevyčerpatelné. Fotovoltaické systémy jsou šetrné k životnímu prostředí, i jejich likvidace se dá dobře udržet pod kontrolou díky metodám ničení elektroodpadu. Navíc jsou snadné na údržbu a mají nízké provozní náklady. Při napojení systému přímo na síť dochází k výraznému snížení ztrát elektrické energie v rozvodné soustavě.

Jak mohu ušetřit?

Pro každý dům existuje řešení, jak zlevnit účty za energii. My Vám ho pomůžeme najít. Ať už to bude výroba elektřiny, tepla nebo kombinace obojího.

→ chci vědět více
Proč Helion.cz? Proč Helion.cz?

Naše společnost má historii, spolupracujeme se silnými partnery a díky zkušenostem má i velký náskok před konkurencí. Za nás mluví naše práce

→ číst další výhody
Často se nás ptáte... Často se nás ptáte...

Protože nám velmi často zasíláte podobné dotazy, vybrali jsme pro Vás na ty nejčastější rychlé odpovědi.

→ zobrazit časté dotazy