Dovolená nebo výkaz ?!

Hon na čarodejnice pokračuje

Plaz

Dosud jste možná byli zvyklí, že si termín dovolené volíte podle počasí a finančních možností, ale s nástupem trestně stíhaného slováka na trůn se to radikálně mění. První takovou vlaštovkou bylo kontrolní hlášení DPH, které Vás pod tučnou pokutou nutí každý den na dovolené kontrolovat datovou schránku a do pěti pracovních dnů reagovat na možnou výzvu agilních úředníků.

Ovšem nové podmínky OTE, to je vyšší level! Pokud totiž do 11. dne nenahlásíte svou výrobu (a je zcela jedno, zda jste měsíční či čtrvtelní vykazovatel), o podporu definitivně přijdete! Z toho prvních pět dnů má na zadání provozovatel distribuční sítě.

Doporučujeme tedy dovolenou neplánovat v datech od 6. - 11. a dále kdykoliv po podání přiznání DPH - ano rozumíte správně, na dovolenou delší než 4 pracovní dny prostě zapomeňte. Pokud tedy nebudete na pláži online a mít s sebou šanony s účetnictvím...

Jak mohu ušetřit?

Pro každý dům existuje řešení, jak zlevnit účty za energii. My Vám ho pomůžeme najít. Ať už to bude výroba elektřiny, tepla nebo kombinace obojího.

→ chci vědět více
Proč Helion.cz? Proč Helion.cz?

Naše společnost má historii, spolupracujeme se silnými partnery a díky zkušenostem má i velký náskok před konkurencí. Za nás mluví naše práce

→ číst další výhody
Často se nás ptáte... Často se nás ptáte...

Protože nám velmi často zasíláte podobné dotazy, vybrali jsme pro Vás na ty nejčastější rychlé odpovědi.

→ zobrazit časté dotazy