Služby

Odborné poradenství je tím hlavním, co Vám HELION.CZ může nabídnout. Pokud hledáte nestandardní a přitom výhodná řešení, pak jste na správné adrese.

Díky dlouhodobému zájmu o technologické novinky, jejich implementaci a ladění jsme schopni navrhnout a doporučit technicky vyspělá řešení, která nezatíží Vaši kapsu a mají ekologický i ekonomický efekt.

Chcete provázat svoji fotovoltaickou elektrárnu s tepelným čerpadlem, využívat v domě více zdrojů tepla či využít odpadní teplo? Chcete v bytovém domě ušetřit a umožnit tak nájemníkům levnější a komfortnější bydlení? A co takhle chytře dobíjet auto z výroby solární elektrárny?

Nabízíme služby přesně pro Vás!

Pro stávající zákazníky poskytujeme bezplatné poradenství ohledně legislativy apod, zde si např. můžete stáhnout excelový formulář, který Vám usnadní výkaznictví na portálu OTE.

Jak mohu ušetřit?

Pro každý dům existuje řešení, jak zlevnit účty za energii. My Vám ho pomůžeme najít. Ať už to bude výroba elektřiny, tepla nebo kombinace obojího.

→ chci vědět více
Proč Helion.cz? Proč Helion.cz?

Naše společnost má historii, spolupracujeme se silnými partnery a díky zkušenostem má i velký náskok před konkurencí. Za nás mluví naše práce

→ číst další výhody
Často se nás ptáte... Často se nás ptáte...

Protože nám velmi často zasíláte podobné dotazy, vybrali jsme pro Vás na ty nejčastější rychlé odpovědi.

→ zobrazit časté dotazy